З 18 грудня громадський транспорт знову курсуватиме вулицею Бандери

З 18 грудня громадський транспорт знову курсуватиме вулицею Бандери
Стан виконання робіт оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.

Для транспорту 18 грудня після ремонту для транспорту відкривають вулиці Степана Бандери у Львові. Відтак за своїми звичними маршрутами курсуватиме і громадський транспорт. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило зазначив, що у п’ятницю, відбувся пробний виїзд трамвая, аби усунути всі недоліки. А вже з 15:00 год. 18 грудня мають повністю відновити рух електротранспорту по вул. Бандери

Зокрема, буде відновлено регулярний рух за затвердженими маршрутами трамваїв № 1, 4, 9 та тролейбусів № 22, 29, 30. Відновлять рух за своїми маршрутами і міські автобуси № 7, 15, 33, 38, 41 та 43.

Зокрема, електротранспорт курсуватиме так:

Трамвайний маршрут № 1: «Залізничний вокзал – вул. Ст. Бандери – вул. Дорошенка – вул. Підвальна – Погулянка». На маршруті планується до випуску 7 трамвайних вагонів, з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 11-12 хвилин.

Трамвайний маршрут № 4: «Залізничний вокзал – вул. Ст. Бандери – вул. Київська – вул. Вітовського – вул. Стуса – вул. Вернадського». На маршруті планується до випуску 11 трамвайних вагонів, з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 9 хвилин.

Трамвайний маршрут № 9: «Залізничний вокзал – вул. Ст. Бандери – вул. Київська – вул. Вітовського – вул. Ів. Франка – вул. Підвальна – вул. Миколайчука». На маршруті планується до випуску 8 трамвайних вагонів, з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 11 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 22: «Університет – вул. Ст. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Наукова – Автовокзал». На маршруті планується до випуску 12 тролейбусів, з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 8-10 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 29: «Університет – вул. Ст. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Любінська – Аеропорт». На маршруті планується до випуску 9 тролейбусів, з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 7-8 хвилин.

Тролейбусний маршрут № 30: Університет – вул. Ст. Бандери – вул. Героїв УПА – вул. Кульпарківська – вул. Виговського – вул. Ряшівська». На маршруті планується до випуску 5 тролейбусів, з орієнтовним інтервалом (час пік у будні дні) 15 хвилин.

Вже у суботу, 18 грудня, для транспорту повністю відкриють вулицю Степана Бандери у Львові.

Реконструкція вул. Степана Бандери у Львові стартувала торік 28 вересня. Тут відремонтували трохи більше 1 км дороги. Всі роботи виконувала компанія «Онур». Загалом вони обійшлися міському бюджету у 209,5 млн грн.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
7 грудня відкривають ще одну ділянку вулиці Бандери у Львові 7 грудня відкривають ще одну ділянку вулиці Бандери у Львові
Ремонт всієї вулиці С. Бандери наближається до завершення.
Львів'яни підписують петицію про зменшення вартості проїзду у маршрутках
10 лютого містянин створив звернення до Львівської міськради
Новим очільником Галицької митниці став екс-працівник СБУ
Новим керівником Галицької митниці призначили колишнього працівника Служби безпеки України - Андрія Колобродова.
Loading...
Load next