Як діяти медикам на полі бою: лікарі Екстренки пройшли навчання у Польщі

Як діяти медикам на полі бою: лікарі Екстренки пройшли навчання у Польщі
Фахівчині української служби екстреної медичної допомоги в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» пройшли у Польщі серію психологічних тренінгів

Посилити стресостійкість та навички самодопомоги. З такою метою 30 лікарок, медсестер,та фельдшерок центрів Екстреної медичної допомоги зі всієї України у Польщі пройшли серію психологічних тренінгів та навчань повязаних з діями на полі бою або в ситуаціх прямої терористочиної загрози.

З Львівщини зокрема такий тренінг відвідали 5 працівниць центру. Там вони опановували сучасні навички допомоги військовим та цивільним пацієнтам з високим ризиком загрози для життя.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Які найдорожчі легковики імпортували на Львівщині
Протягом січня – лютого 2021 року в Галицькій митниці Держмитслужби розмитнили близько 7 тис. легкових машин. Серед них Tesla та Mersedes.
Відкриття сезону: у Львові запрацювали атракціони у Парку культури (відео) Відкриття сезону: у Львові запрацювали атракціони у Парку культури (відео)
З приходом справжньої весни львів’яни згадали про уже добру традицію - прогулянки парком та веселощі в "Містечку атракціонів". Цьогоріч улюблене місце маленьких львів’ян відкрилося буквально за розкладом.
День пам'яті жертв Голодомору: у Львові вшанували загиблих (відео) День пам'яті жертв Голодомору: у Львові вшанували загиблих (відео)
За даними науково-демографічної експертизи, загальна кількість людських втрат від Голодомору становить 3 мільйони 941 тисячу осіб.
Loading...
Load next