ТИЖДЕНЬ БЕЗБАРʼЄРНОСТІ: чого навчили чиновників та комунальників?

ТИЖДЕНЬ БЕЗБАРʼЄРНОСТІ: чого навчили чиновників та комунальників?
6 днів чиновники та комунальники навчались правильно комунікувати з особливими людьми

Особливі люди з особливими потребами: саме їм міська рада присвятила цілий тиждень. Як спілкуватися з інвалідами, як допомагати та як облаштовувати для них простір. Протягом 6 днів чиновники, вчителі та маршрутними через власні відчуття навчалися зрозуміти світ, у якому живуть неповносправні.

Саме Львів став першим містом, яке так серйозно підійшло до питання безбар’єрності та доступності. Це й не дивно, адже західна Україна є найбільшим хабом, де лікуються та реабілітуються люди, які стали жертвами російської агресії.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Потоп у підвалі-бомбосховищі: у Львові комунальники не змогли зупинити подачу води (відео) Потоп у підвалі-бомбосховищі: у Львові комунальники не змогли зупинити подачу води (відео)
Учорашній ранок для мешканців одного із львівських будинків став справжньою несподіванкою та водночас ледь не катастрофою. В підвалі-бомбосховищі своєї домівки вони виявили потоп та ледь не цілий водоспад.
Сирість та неприємний запах: два будинки у середмісті Львова можуть обвалитися (відео) Сирість та неприємний запах: два будинки у середмісті Львова можуть обвалитися (відео)
Нестерпний сморід, постійна вологість та потріскані стіни – у таких умовах мешкають жителі будинків №9 та №11 на вулиці Стрийській. Усе через залом каналізаційного колектора.
Затоплені городи та підвали: у Львові на вулиці Нагірній прорвало трубу (відео) Затоплені городи та підвали: у Львові на вулиці Нагірній прорвало трубу (відео)
Мешканці будинків на вулиці Нагірній запевняють, що городи та підвали затоплює не вперше, а комунальники не надто активно реагують на їхні звернення.
Loading...
Load next