Спокою не знайти: правоохоронці розслідують вибух гранати на кладовищі

Спокою не знайти: правоохоронці розслідують вибух гранати на кладовищі
Кому саме належить граната, і як вона опинилася біля могил – з’ясовують слідчі

Лиш треті півні проспівали, а на червоноградському цвинтарі моторошно та неспокійно. З самісінького ранку гучний гуркіт з кладовища здійняв на ноги людей та поліцейських.

Виявляється, могили сколихнули двоє місцевих балагурів, які в своїх 25 та 27 років вирішили побавитися гранатою. Поранені та перелякані друзі переконують, що знайшли боєприпас прямо біля цвинтаря.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Через вибух гранати на Львівщині загинув 47-річний чоловік
Внаслідок вибуху гранати у Львівській області загинув 47-річний чоловік. Вибух трапився на подвір'ї загиблого.
Правоохоронці викрили вантажівку, якою незаконно перевезли на Львівщину 9 тис. л спирту Правоохоронці викрили вантажівку, якою незаконно перевезли на Львівщину 9 тис. л спирту
Відомо, що вантаж прибув з Рівненської області. А перевозили товар на машині з підробленими номерними знаками.
Правоохоронці викрили зловмисників, які продавали чоловікам документи для ухилення від мобілізації Правоохоронці викрили зловмисників, які продавали чоловікам документи для ухилення від мобілізації
Правоохоронці викрили зловмисників, які продавали чоловікам документи для ухилення від мобілізації
Loading...