Програма лояльності LEV Live&Ride: власне паркомісце, як філософія економії часу

Програма лояльності LEV Live&Ride: власне паркомісце, як філософія економії часу
Вибирайте найкращі варіанти інвестицій у своє життя!

Команда LEV Development пропагує людиноцентризм. Наш головний пріоритет – комфорт та задоволення в межах наших комплексів, тому ми приділяємо увагу кожній дрібниці.

Комфорт проживання складається з безлічі деталей. 

Знаєте, у чому вся краса найпростіших речей? Вони природньо підлаштовуються до нашого життя, на перший погляд непомітні, проте дарують відчуття надзвичайної легкості та зручності.

Фото: LEV Development

Наприклад, підземний паркінг на території. Корисний та функціональний простір: кілька хвилин на маневри — і ви вже їдете ліфтом до свого поверху, щоб провести решту дня у затишку свого будинку.

Така проста річ суттєво підвищує рівень життя. Більше того, час — найцінніший ресурс і витрачати його на пошуки вільного та доступного паркомісця не доведеться. За статистикою наявність підземного паркінгу заощаджує резидентам до 30 хвилин на день.

Фото: LEV Development

Досвід останніх років показав, що безкоштовні паркомісця зникатимуть як явище, а стихійні паркування регулюватимуться на законодавчому рівні. Незабаром хаотичні парковки будуть обмежені і залишати автомобіль на вулиці житлового комплексу стане практично неможливо.

Двори без машин – ціла філософія для гармонійного використання простору та комфорту кожного резидента. 

Тому ми розробили програму лояльності LEV Live&Ride, що дозволяє придбати квартиру разом із паркомісцем на більш вигідних умовах.

Умови програми лояльності:

  • купуючи квартиру з 1 паркомісцем ви отримуєте знижку -300 грн/м² на квартиру та -10% на паркінг;
  • купуючи квартиру з 2 паркомісцями ви отримуєте -600 грн/м² на квартиру та -10% на кожне паркомісце.

Які беруть участь ЖК?

Програма лояльності LEV Live&Ride поширюється на 5 житлових комплексів: 

  • SILENT PARK;
  • PERFECT LIFE;
  • FEEL HOUSE;
  • HYGGE;
  • OBRIY 3.

За матеріалами пресрелізу.

Злата Новосельська — pravdatutnews.com

 159
 
Читайте також
LEV Development розпочинає партнерську програму кредитування з банками України LEV Development розпочинає партнерську програму кредитування з банками України
Житло та інвестиційні проєкти стають ще доступнішими.
Нова програма лояльності Live&Ride від LEV Development (відео) Нова програма лояльності Live&Ride від LEV Development (відео)
Програма лояльності LEV Live&Ride поширюється на 5 житлових комплексів: SILENT PARK, PERFECT LIFE, FEEL HOUSE, HYGGE та OBRIY 3.
LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills (фото) LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills (фото)
ЖК Central Hills реалізує формат «місто у місті» – закрита територія під охороною, з повним спектром розвинутої інфраструктури.
Loading...
Load next