Старт продажу 4-ї секції ЖК «PERFECT LIFE» від LEV Development (відео)

Старт продажу 4-ї секції ЖК «PERFECT LIFE» від LEV Development (відео)
На території ЖК передбачені ігрові майданчики, офіси, BBQ зони, ресторани. Також для покупців діє програма лояльності LEV Live&Ride.

У Винниках стартував продаж 4-ї секції житлового комплексу "PERFECT LIFE". Представники компанії "LEV Development" зазначають, що обрали цю частину Львова для зведення новобудови невипадково. Оскільки за останні роки Винники перетворилися в одну з найкращих локацій для життя.

Саме завдяки тому, що величезні об’єми фінансових ресурсів були інвестовані Львівською міською радою в розвиток цього мікрорайону Львова ми зараз бачимо величезну перспективу до зростання цін в цьому мікрорайоні на житлове будівництво і бачимо зростання попиту, — каже Олександр Островський, співзасновник компанії "LEV Development". 

Фото: LEV Development

Комплекс оточений лісопарковою зоною, тож майбутні мешканці зможуть активно провести свій відпочинок на природі в 5 хвилинах від свого помешкання. До того ж серед плюсів цієї локації — мальовниче озеро з пляжем та неподалік зведений гірськолижний курорт. А на самій території ЖК "PERFECT LIFE" передбачені спортивні та ігрові майданчики, коворкінг та офіси, BBQ зони, маркети та ресторани. 

Фото: LEV Development

У новій 4-й секції ЖК "PERFECT LIFE" передбачені  у продажу квартири 1-,2- та 3-кімнатні з балконами, терасами та патіо. З прекрасним виглядом на ліс площами від 32 м2 до 82 м2, - розповіла Марія Левицька, менеджерка по роботі з рієлторами компанії "LEV Development". 

Додамо, що на цю секцію додатково діє програма лояльності LEV Live&Ride, яка дозволяє придбати квартиру разом з особистим паркомісцем, зекономивши свої кошти. Більше про це ви зможете дізнатися на сайті компанії "LEV Development". 

 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Старт продажів нової 4 секції інноваційного житлового простору PERFECT LIFE від LEV Development Старт продажів нової 4 секції інноваційного житлового простору PERFECT LIFE від LEV Development
Житловий простір із закритою територією у мальовничій локації Львова.
LEV Development розпочинає партнерську програму кредитування з банками України LEV Development розпочинає партнерську програму кредитування з банками України
Житло та інвестиційні проєкти стають ще доступнішими.
LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills (фото) LEV Development розпочинає будівництво житлового кварталу Central Hills (фото)
ЖК Central Hills реалізує формат «місто у місті» – закрита територія під охороною, з повним спектром розвинутої інфраструктури.
Loading...
Load next