247 ветеранів та членів їх сімей отримають житло

247 ветеранів та членів їх сімей отримають житло

Наприкінці 2023-го року Міністерству у справах ветеранів вдалося додатково задовольнити критичні потреби в житлі ще 247 ветеранів та членів їх сімей.

Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Завдяки плідній співпраці Мінветеранів з Мінфіном та Урядом у максимально короткий строк забезпечено виплату коштів на придбання житла для ще 247 одержувачів з числа ветеранів війни і членів їх сімей. Це додатково до тих 5,5 млрд грн субвенцій, що ми вже спрямували у поточному році. Загалом, у 2023 році забезпечено виплату більше ніж 2 600 особам на поточні рахунки, з них 800 осіб уже придбали житло, – цитує пресслужба міністра у справах ветеранів Юлію Лапутіну.

Відтак, за чотирма програмами Мінветеранів компенсацію за житло передбачено: особам з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок АТО/ООС/заходи оборони та членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць; внутрішньо переміщеним особам з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок АТО/ООС до 01.06.2018; особам з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та членам сімей загиблих; особам з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок участі в Революції Гідності та членам сімей загиблих.

Нагадаємо, Польща закликала рф припинити злочинні дії

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
В Україні за період пандемії ціни на квартири зросли до 50% В Україні за період пандемії ціни на квартири зросли до 50%
Найдорожче житло — новобудови та житловий фонд від 2011 року в столиці.
Loading...
Load next