500 родин обміняли на нове житло сертифікати єВідновлення

500 родин обміняли на нове житло сертифікати єВідновлення

Послугою єВідновлення з придбання житла скористалися вже 500 родин, більшість осель було придбано в Києві та Київській області.

Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

За перший місяць роботи послуги 500 українських родин вже придбали нові оселі за житлові сертифікати. Середня сума сертифіката – 2,2 мільйона гривень, три чверті придбаного житла – квартири, інша чверть – приватні будинки, - йдеться в повідомленні.

За даними міністерства, найбільше житла було придбано в Києві, а також в Київській, Харківській, Чернігівській та Миколаївській областях.

Загалом на отримання компенсації українці подали 9,3 тис. заяв. За 2,5 тис. з них вже сформовано житлові сертифікати в «Дії».

Нагадаємо, У Києві насмерть збили 15-річну дівчину

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
В Україні діють житлові сертифікати та ваучери: хто може отримати допомогу В Україні діють житлові сертифікати та ваучери: хто може отримати допомогу
Житлові сертифікати видають власникам знищеного житла, а ваучери – окремим категоріям переселенців з ТОТ.
Loading...
Load next