Стартує продаж лімітованої колекції квартир у останній 8-й секції ЖК «Perfect Life»

Стартує продаж лімітованої колекції квартир у останній 8-й секції ЖК «Perfect Life»
Встигніть придбати апартаменти своєї мрії у ЖК «Perfect Life», де передбачено усе для комфортного життя та активного відпочинку

Встигніть придбати квартиру своєї мрії поблизу мальовничої еколокації, де передбачено усе для комфортного життя та, за бажанням, активного відпочинку. Це все можливе у інноваційному житловому комплексі Perfect Life від компанії Lev Development.

Сьогодні стартує продаж лімітованої колекції квартир у останній 8-й секції ЖК Perfect Life. ЖК розташований у Винниках, поблизу паркової зони, а також Emily Resort, - зазначає менеджерка відділу продажу компанії Lev Development Ірина Гришко.

При розробці проєкту ЖК передбачили всю важливу інфраструктуру, щоб у місцевих жителів усе було під рукою.
 

ЖК Perfect Life це житловий комплекс бізнес-класу з дизайнерськими холами, з підземними паркінгами, своєю закритою територією, з красивим ландшафтним дизайном, дитячими майданчиками, спортивними майданчиками. Також у ЖК є велика кількість комерційних приміщень, де передбачена школа, садочок. У 8-й секції передбачена ексклюзивна колекція квартир з патіо на 1-х поверхах, а також квартир з терасами на останніх представницьких поверхах. Введення в експлуатацію заплановане на 1-й квартал 2026 року, - розповіла менеджерка відділу продажу компанії Lev Development Ірина Гришко.

Ознайомитися з вигідними пропозиціями у ЖК Perfect Life можна у відділі продажу або на сайті perfect-life.lviv.ua

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Стартував продаж нових секцій ЖК Perfect life у Винниках Стартував продаж нових секцій ЖК Perfect life у Винниках
Планування квартир задовольнить будь-якого клієнта, а ціни приємно вражають
Інвестуйте у НЕРУХОМІСТЬ: Планове підвищення цін на квартири від LEV Development Інвестуйте у НЕРУХОМІСТЬ: Планове підвищення цін на квартири від LEV Development
Інноваційний житловий простір від LEV Development для work&life balance в мальовничій локації біля лісу
Loading...
Load next