Збірна України втратила основну розігруючу: Дар’я Дубнюк отримала важку травму

Збірна України втратила основну розігруючу: Дар’я Дубнюк отримала важку травму
Баскетболістка зазнала травми під час матчу чемпіонату Польщі, у якому стала найрезультативнішою гравчинею своєї команди

Фото: Instagram/dashadubniuk

Українська баскетболістка Дар’я Дубнюк більше не зіграє у цьому сезоні. Гравчиня клубу «Контімакс МОСІР Бохня» та збірної України зазнала серйозної травми під час поєдинку чемпіонату Польщі проти «Вісли Краков».

Про це повідомив клуб у своєму Instagram.

23-річна спортсменка встигла провести вдалий матч — набрала 22 очки, 10 підбирань і 5 передач, ставши найрезультативнішою у складі своєї команди. Та наприкінці гри вона невдало приземлилася після стрибка й отримала травму коліна.

Після обстеження медики підтвердили розрив хрестоподібної зв’язки. Попереду на Дар’ю чекає операція та тривала реабілітація.

Дар'я вже перебуває під наглядом провідних медичних фахівців регіону та найближчим часом має пройти хірургічне втручання. Це втрата для команди, але найголовніше зараз – здоров’я гравчині. Дар’я має нашу повну підтримку, — йдеться у повідомленні клубу.

Цього сезону Дубнюк провела три матчі регулярного чемпіонату Польщі, у середньому набираючи 17,3 очка, 4,3 підбирання та 2,3 передачі за гру.

Травма означає, що спортсменка не зможе допомогти жіночій збірній України у листопадових матчах кваліфікації до Євробаскету-2027 проти Чорногорії, Болгарії та Азербайджану.

До слова, Роналду-молодший дебютує в юнацькій збірній Португалії. Юнацька збірна Португалії зіграє на турнірі Кубок Федерацій у Туреччині.       

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
Баскетбол об’єднав людей заради ЗСУ (відео) Баскетбол об’єднав людей заради ЗСУ (відео)
Завдяки турніру було зібрано близько 100 тисяч гривень – 70 тисяч від учасників та 30 тисяч від продажу лотів.
Load next