Фото: Factbook Pavlo Palisa
Мобілізацію в Україні не скасують одразу після можливого припинення вогню. Про це в інтерв’ю Суспільному заявив заступник керівника Офісу президента Павло Паліса.
Він підкреслив, що навіть після завершення активних бойових дій держава має підтримувати належний рівень готовності Збройних сил. Зазначає, що неможливо зараз звільнити всіх, хто воює з 2022 року і що мають бути люди, які прийдуть їм на заміну
Паліса наголосив, що не йдеться про «вічну службу», чи примус, але необхідно збалансувати обороноздатність і життя суспільства. За його словами, найближчим часом Міністерство оборони та Генштаб представлять оновлений план ротації військовослужбовців.
Він також зауважив, що за останні чотири місяці спостерігається стабільне зростання темпів мобілізації, хоча воно й не таке швидке, як очікувалося. Водночас Паліса підкреслив роль територіальних центрів комплектування, завдяки роботі яких, за його словами, вдалося стримати противника на лівому березі Дніпра.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com