Призначили нову голову Національної служби здоров'я України

Уряд призначив Наталю Гусак головою НСЗУ.
Кабінет Міністрів України призначив Наталію Гусак на посаду голови Національної служби здоров’я України. Повідомляє МОЗ.
До цього Наталія працювала заступницею голови Чернівецької облдержадміністрації, курувала медичний напрям. Також була регіональною координаторкою з підтримки реформи охорони здоров’я у Чернівецькій та Івано-Франківській областях програми U-LEAD з Європою.
Злата Новосельська - https://pravdatutnews.com/
Читайте також

У нардепа від партії Опозиційна платформа — За життя Іллі Киви проходять обшуки, заявив його колега по фракції Вадим Рабінович.

За словами турецького лідера, для цього Анкара налагодила контакти і з українською стороною, і з президентом РФ Володимиром Путіним.
Рекомендовані

Кемерон Діас уперше з’явилася на зв’язку після народження третьої дитини: акторка, яка знову стала мамою у 53 роки, вирішила особисто прорекламувати червоне та біле вина власного винного бренду.

П’ять корів, залишених на віддаленому острові Амстердам в Індійському океані ще у XIX столітті, несподівано перетворилися на кількатисячне стадо й поставили під сумнів класичну теорію «острівної карликовості».

Сервіс дозволить розлучатися дистанційно тим подружжям, які не мають спільних неповнолітніх дітей.
Loading...
Load next 