Зеленський і генсек НАТО обговорили ситуацію навколо України

Президент України Володимир Зеленський 19 січня провів телефонну розмову з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом. Основною темою бесіди стало обговорення безпеки навколо України.
Генеральний секретар поінформував Президента про результати нещодавнього засідання Ради НАТО – Росія та перспективи подальших переговорів з російською стороною щодо питань європейської безпеки. Повідомляє Офіс президента.
Володимир Зеленський висловив подяку Єнсу Столтенбергу за послідовну позицію Альянсу стосовно підтримки суверенітету й незалежності, а також євроатлантичних прагнень України. Він окремо відзначив принципову позицію НАТО щодо відданості політиці відкритих дверей.
Президент висловив сподівання на посилення практичної підтримки з боку Альянсу та його країн-членів у зміцненні обороноздатності України та спроможностей нашої держави протидіяти сучасним загрозам, зокрема кібератакам.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Псакі порадила Росії врешті визначитися, яким буде подальший шлях кризи на російсько-українському прикордонні.

На його думку, те, що відбувається в Україні стосується не тільки України.

Натомість в Україні, начебто, відбувається військове освоєння країнами НАТО.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом
Loading...
Load next