З гранатометів та кулеметів: окупанти обстріляли автомобіль української сторони СЦКК (відео)

З гранатометів та кулеметів: окупанти обстріляли автомобіль української сторони СЦКК (відео)
Внаслідок обстрілу, на щастя, ніхто не постраждав.

20 лютого з напрямку населеного пункту Весела Гора російсько-окупаційні війська обстріляли позиції Збройних Сил України, знищивши автомобіль української сторони спільного центру координації та контролю припинення вогню (СЦКК).

Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на пресслужбу ООС.

Окупанти застосували:

  •  міномет калібру 120 мм,
  • станковий протитанкового гранатомета СПГ-9 (6 пострілів),
  • станковий автоматичного гранатомета АГС-17 (30 пострілів),
  • великокаліберний кулемета (10 черг).

Підрозділи Об’єднаних сил тримають ситуацію під контролем та продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії РФ.

Збройні Сили України дотримуються Мінських домовленостей та відкривають вогонь виключно у тих випадках, коли дії російських окупаційних військ створюють загрозу для життя і здоров’я українських воїнів та мирних громадян, - зазначено в повідомленні ООС.

Нагадаємо, сьогодні потужний вибух прогримів сьогодні вдень у Ленінському районі Донецька поблизу водосховища Донецького моря. 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
"Азовсталь", усередині якого ховаються цивільні, продовжують обстрілювати (відео) "Азовсталь", усередині якого ховаються цивільні, продовжують обстрілювати (відео)
Тільки за минулу ніч там було здійснено 35 авіаударів.
Сумщина під обстрілом: росіяни атакували прикордонні громади Сумщина під обстрілом: росіяни атакували прикордонні громади
Уночі та вранці 22 січня російські війська здійснили 9 ударів по прикордонних громадах Сумщини
Loading...
Load next