Під Гостомелем розгромили колону російського спецназу: це були "кадировці"

Під Гостомелем розгромили колону російського спецназу: це були "кадировці"
Українські захисники розгромили колону російського спецназу під Гостомелем. Відомо, що це були "кадировці".

Про це повідомили джерела 24 каналу в СБУ. Там уточнили, що ця колона вважалася у них наделітним підрозділом.

При розгромі колони було знищено генерала Магомеда Тушаєва – командира 141-го моторизованого полку російської гвардії Чечні. Все це підтвердив взятий у полон боєць із колони. "З рештою вже зі стрілецької зброї розбирається Нацгвардія України та спецпідрозділ "Альфа", – зазначило джерело.

Доповнюється...

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
На Донбасі зафіксували три порушення режиму тиші - ООС На Донбасі зафіксували три порушення режиму тиші - ООС
Збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.
З боку збройних формувань РФ зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню - ООС З боку збройних формувань РФ зафіксовано 6 порушень режиму припинення вогню - ООС
Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.
Росія надалі порушує режим припинення вогню: нові обстріли на Сході Росія надалі порушує режим припинення вогню: нові обстріли на Сході
Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті у рамках Тристоронньої контактної групи.
Loading...
Load next