Китай заперечує наявність запиту на військову допомогу Росії

Китай заперечує наявність запиту на військову допомогу Росії

Російська федерація не направляла Китаю запит на військову допомогу. Поширені в американських ЗМІ відомості є дезінформацією.

Про це повідомляє Global Times.

За словами речника МЗС Китаю Чжао Ліцзянь, Вашингтон поширює дезінформацію проти Пекіна з українського питання. За його словами, китайська сторона відіграє конструктивну роль у просуванні мирних переговорів.

Він також заявив, що Китай виступає проти будь-яких односторонніх санкцій з боку США і захищатиме права та інтереси китайських фірм і приватних осіб.

Нагадаємо, раніше видання Financial Times писало, що москва нібито запросила у Китаю військову допомогу через повномасштабне вторгнення на територію України.

Крім того, напередодні США пригрозили Китаю наслідками, якщо він допомагатиме росії обійти санкції.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Стармер підсумував результати саміту в Лондоні: що відомо Стармер підсумував результати саміту в Лондоні: що відомо
Британія виділить Україні £1,6 млрд на ППО та посилить військову допомогу
WSJ: Трамп розглядає нові санкції проти Росії вже цього тижня WSJ: Трамп розглядає нові санкції проти Росії вже цього тижня
Президент США Дональд Трамп цього тижня може запровадити нові санкції проти Росії через напад на Україну та провал мирних переговорів
Loading...
Load next