Сенат США одноголосно визнав Путіна воєнним злочинцем

Сенат США у вівторок, 15 березня, одноголосно ухвалив резолюцію, яка засуджує президента Росії Володимира Путіна як воєнного злочинця. Це рідкісний прояв єдності в глибоко розділеному Конгресі.
Резолюція, внесена сенатором-республіканцем Ліндсі Гремом і підтримана сенаторами обох партій, закликала Міжнародний кримінальний суд в Гаазі та інші країни розслідувати злочини військових РФ, скоєних під час вторгнення Росії в Україну. Про це повідомляє Reuters.
Усі ми в цій залі об’єдналися разом із демократами та республіканцями, щоб сказати, що Володимир Путін не може уникнути відповідальності за звірства, скоєні проти українського народу, — сказав лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер у промові в залі Сенату перед голосуванням.
Нагадаємо, що саміт лідерів НАТО: Байден відвідає Європу наступного тижня.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Група сенаторів-демократів ініціювала розслідування щодо бездіяльності адміністрації Дональда Трампа у питанні санкцій проти Росії

Після загибелі чотирьох українських військових під Шумами, президент України Володимир Зеленський намагався поговорити з Путіним. Однак, той відмовився, бо ніби то нема про, що говорити.

Російська Федерація відреагувала на запрошення українського президента щодо зустрічі з Путіним на Донбасі, де йде війна. Росія вважає, що ця зустріч не має ніякого сенсу.
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

308-й день року (309-ий у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 57 днів
Loading...
Load next