Україна здатна зайняти Придністров'я, але тільки за запитом Молдови, – Арестович

Україна здатна зайняти Придністров'я, але тільки за запитом Молдови, – Арестович

Україна навіть за актуальних умов могла б взяти під контроль Придністров’я, але це можливо лише за запитом Молдови. Про це радник голови ОП Олексій Арестович заявив на каналі "Фейгін Live".

Він наголосив, що Молдова – найближча сусідка, доля якої не байдужа Україні.

Ми завжди з молдавським народом стояли, стоїмо і будемо стояти, тому вони до нас можуть звертатися за допомогою, – сказав Арестович.

Водночас він переконаний, що якщо говорити теоретично, то Україна зможе зайняти Придністров'я.

Як-небудь та й впоралися б, це територія суверенної Молдови, ми навіть не можемо дозволити собі подібного роду заяв. Тільки після звернення молдавської сторони. Але ми впораємося, якщо знадобиться, – додав радник глави ОП.

Генеральний штаб ЗСУ повідомляв, що окупанти, які перебувають на території невизнаного Придністров'я, приведені в повну готовність та посилений режим несення служби.
Перед цим у Придністров'ї пролунало кілька вибухів. За даними листа "урядовців" Придністров'я, яке оприлюднила українська розвідка, обстріли були спланованою провокацією Росії.

Нагадаємо, що у Тирасполі нещодавно пролунали вибухи: що сталося (фото).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Україна готова допомогти Молдові в умовах енергокризи: Зеленський обговорив ситуацію з Санду Україна готова допомогти Молдові в умовах енергокризи: Зеленський обговорив ситуацію з Санду
Президент Зеленський обговорив ситуацію з молдовською колегою Маєю Санду
Зеленський: Росія відповіла на пропозицію енергетичного перемир’я новими атаками Зеленський: Росія відповіла на пропозицію енергетичного перемир’я новими атаками
Україна не отримала офіційної відповіді від Росії щодо запропонованого США енергетичного перемир’я. Натомість, за словами президента Володимира Зеленського, реакцією стали чергові удари дронами та ракетами. Водночас Київ підтвердив готовність до міжнародної зустрічі щодо завершення війни та наполягає на фіксованій даті вступу до ЄС у майбутніх домовленостях
Зеленський: Росія затягує закінчення війни, енергетичний «Рамштайн» важливий для захисту України Зеленський: Росія затягує закінчення війни, енергетичний «Рамштайн» важливий для захисту України
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія відтерміновує завершення війни та затягує гуманітарні процеси, зокрема обміни військовополоненими. Він підкреслив важливість міжнародних платформ на кшталт енергетичного «Рамштайну» для підтримки обороноздатності країни
Loading...
Load next