Окупанти вели вогонь по Оріховому більше 14 годин: постраждали діти

Окупанти вели вогонь по Оріховому більше 14 годин: постраждали діти
Трирічний хлопчик та шестирічна дівчинка отримали контузію.

Вчора, російські окупанти 14 годин вели вогонь з реактивних систем та ствольної артилерії по Оріхово (Запорізька область).

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

Внаслідок атаки контузії отримали трирічний хлопчик Ярослав та шестирічна дівчина Олександра. Їхня мама зазнала закритої черепно-мозкової травми. Всім надано своєчасну першу медичну допомогу. 

За 6 годин по Оріхову було понад 200 «прильотів». Центр міста палав.

Підрозділи рятувальників  зробили більш ніж 18 виїздів, продовжують пожежогасіння приватної забудови, - розповів Старух.

Голова Запорізької ОВА закликає мешканців евакуюватися в безпечні місця, поки є така можливість. Обстріли в області не вщухають.

Нагадаємо, учора росіяни обстріляли два житлові райони Енергодару. Крім того, чотири ракети було випущено по Рівненській області.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
У кількох областях України запровадили аварійні відключення світла У кількох областях України запровадили аварійні відключення світла
Через російські обстріли енергетичної інфраструктури в Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, а також частково у Кіровоградській, Київській і Черкаській областях – застосовані аварійні відключення.
Окупанти завдали майже 500 ударів по Запорізькій області: поранено четверо мирних жителів Окупанти завдали майже 500 ударів по Запорізькій області: поранено четверо мирних жителів
Протягом минулої доби російські війська здійснили масовану атаку на 14 населених пунктів Запорізької області, завдавши 495 ударів
Ворог атакував Запоріжжя майже 400 разів: поранений 49-річний чоловік Ворог атакував Запоріжжя майже 400 разів: поранений 49-річний чоловік
За добу окупанти завдали 397 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області
Loading...
Load next