Іспанська поліція встановила місто, з якого надсилали листи з вибухівкою — Reuters

Іспанська поліція заявила, що шість бомб з листами, відправлених останніми днями за відомими цілями, були відправлені з північного міста Вальядолід. Повідомляє Reuters.
Пристрої були відправлені у такі місця: посольство України в Мадриді, урядові установи, супутникова компанія Європейського Союзу та посольство США в період з 24 листопада по 2 грудня.
Більшість із них було знешкоджено, хоча співробітник посольства України отримав легкі поранення внаслідок займання одного з пристроїв.
Ніхто не був ідентифікований як відправник пакетів, сказав джерело, яке попросило не називати його імені для обговорення розслідування.
Нагадаємо, що Епіфаній зробив заяву щодо Києво-Печерської Лаври.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

У Святошинському районі столиці 19-річний юнак намагався пограбувати пункт обміну валют, погрожуючи вибухівкою.

В Іспанії німецьке подружжя ізолювало трьох дітей на понад три роки
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

У Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької 3 червня відбувся фінал щорічного конкурсу краси “Міс Львів 2025 – Нова ера”

я атака не лише завдала шкоди цінним стратегічним можливостям Москви, але й продемонструвала здатність України завдавати ударів практично по будь-якій точці Росії
Loading...