На Львівщині викрили підпільну криптоферму

Організували це все у службових приміщеннях філії держпідприємства «Ліси України». Організували це все колишній керівник директор, його заступник, бухгалтер та інші особи
На Львівщині викрили підпільну криптоферму, яку організували у службових приміщеннях філії «Рава-Руське лісове господарство» держпідприємства «Ліси України». Організували це все колишній керівник директор, його заступник, бухгалтер та інші особи.
Понад рік тому вони встановили необхідне обладнання для майнінг-ферми, а згенерована криптовалюта зберігалася у їхніх електронних гаманцях. Кошти за витрачену електроенергію списували з підприємства, а зловмисники отримували чистий прибуток.
Вони заробили щонайменше 4 мільйони гривень. Під час обшуків знайшли необхідні речові докази.
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Водій «Фольксвагену» в’їхав у легковик, що спричинило зіткнення ще 2-х автівок. Внаслідок події постраждала пасажирка однієї з машин.

За крадіжку та незаконне заволодіння транспортним засобом правоохоронцям вдалось затримати чоловіка, який перебував у розшуку.

Під Львовом у місті Пустомити правоохоронці розкрили підпільний цех, який підробляв цигарки відомих українських та світових марок.
Рекомендовані

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

У віці 89 років помер американський актор Джо Дон Бейкер, відомий за ролями у фільмах про Джеймса Бонда, кримінальних драмах та бойовиках
Loading...
Load next