США і Велика Британія ввели санкції проти членів російської кіберзлочинної групи Trickbot

США і Велика Британія ввели санкції проти членів російської кіберзлочинної групи Trickbot

Уряд США разом із Великою Британією запровадив санкції проти одинадцяти осіб, які є частиною російської кіберзлочинної групи Trickbot.

Про це повідомили в Управлінні контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США.

росія вже давно є безпечним притулком для кіберзлочинців, зокрема групи Trickbot, ‒ заявили у відомтсві.

Міністерство юстиції США паралельно висунуло офіційні звинувачення проти дев’яти осіб у зв’язку з використанням зловмисного ПЗ Trickbot, а також програм-вимагачів Conti. Семеро з цих дев’яти осіб перебувають в оприлюдненому переліку санкцій.

Під час пандемії COVID-19 угруповання Trickbot запустило програми-вимагачі в лікарнях і медичних центрах Сполучених Штатів.

Як відомо, у 2016 році дослідники безпеки ідентифікували троян Trickbot, який "заразив" мільйони компʼютерів. Trickbot походить від трояна Dyre, який використовували для зламу онлайн-банкінгу в середині 2014 року, цим вірусом керували росіяни.

Нагадаємо, Охматдит і Чорнобильську лікарню обʼєднують: хто очолить та що зміниться?

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Кіберспеціалісти ЄС і США викрили масштабну російську хакерську мережу Кіберспеціалісти ЄС і США викрили масштабну російську хакерську мережу
Зловмисники заразили понад 300 тисяч комп’ютерів по всьому світу
Байден заявив, що має намір зустрітись із Володимиром Путіним Байден заявив, що має намір зустрітись із Володимиром Путіним
Президент США Джозеф Байден заявив про намір зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним.
Loading...
Load next