Львівські водійки привернули увагу до дискримінації жінок за кермом

Львівські водійки привернули увагу до дискримінації жінок за кермом
Жовтенька «залізна ластівка» Світлани вирізняється з-поміж інших автівок. Нею жінка чи не найбільше полюбляє їздити на роботу.

Жовтенька «залізна ластівка» Світлани вирізняється з-поміж інших автівок. Нею жінка чи не найбільше полюбляє їздити на роботу. Розповідає: упередженого ставлення та дискримінації у свій бік від водіїв-чоловіків отримує чимало.

"Буквально на цьому тижні ауді з правого ряду, міняючи рядність, нахабно мене витискало, причому довелось посигналити", - розповідає Світлана Кравс.

Таким проїздом водійки хочуть привернути увагу інших учасників дорожнього руху до дискримінації жінок за кермом.

Щоб остаточно розвіяти усі стереотипи, Дана взула підбори та одягнула яскраве вбрання.

"Я спеціально вирішила вибрати всю атрибуцію, за якою здатні дискримінувати жінку, а саме підбори, світле волосся, яскравий одяг та помада. А насправді цінність залишається одна – це збереження життя людини, дотримання правил дорожнього руху", - пояснює вона.

Серед учасниць були як пересічні львів’янки, так і працівниці служби таксі й охоронної фірми. Колоною шоферки рушили через Кривоноса проспектом Чорновола та по Липинського. Також у такий спосіб, трохи із запізненням вирішили відзначити день автомобіліста і дорожника.

"Дуже багато жінок з-за кордону нас підтримали й ті, що працюють бійницями далеко, тому ми надали цьому автопробігу статус міжнародного", - зазначає координатор організації «Спілка автомобілістів Львівщини» Володимир Слушняк.

Загалом, міськими артеріями проїхались 16 учасниць автопробігу. По завершенню дійства обидві спілки підписали меморандум про співпрацю.

https://www.youtube.com/watch?v=zE53xlYVNhs&ab_channel=PravdaTUTLviv&fbc...

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
80-річчя трагедії Бабиного Яру: як в Україні вшановують пам'ять загиблих (відео) 80-річчя трагедії Бабиного Яру: як в Україні вшановують пам'ять загиблих (відео)
Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках Бабин Яр став місцем жорстокого злочину та масових розстрілів невинних людей. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. Щороку у ці криваві дні в історії, Україна вшановує пам’ять розстріляних людей, які стали жертвами нацистського режиму.
Loading...
Load next