В Афганістані стався потужний землетрус магнітудою 6,3: є загиблі

На заході Афганістану стався потужний землетрус магнітудою 6,3. Наразі відомо про одного загиблого та близько 150 поранених людей.
Про це повідомляє Bloomberg.
Епіцентр землетрусу магнітудою 6,3 був приблизно на відстані 34 км від міста Герата, на заході Афганістану, на глибині 8 км.
Мохаммад Захір Нурзай, голова групи екстреної допомоги в провінції Герат повідомив, що наразі відомо про одну загиблу людину та близько 150 поранених. Він додав, що кількість постраждалих може зрости, оскільки служби ще не дістались до всіх постраждалих від землетрусу районів.
Нагадаємо, Сапери МВС виявили понад 700 тисяч вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Загинули щонайменше 20 осіб, понад 100 отримали поранення

На сході Афганістану в ніч на 31 серпня стався потужний землетрус, який забрав життя щонайменше 622 людей

У поліції зауважують, що кількість жертв може зрости
Рекомендовані

Чавунна сковорода — справжня легенда кухні. Вона служить роками, витримує будь-які температури і дарує неповторний смак стравам.

Пропонується використати суботні дні восени 2026 і навесні 2027 року з можливим подовженням освітнього процесу влітку.

Граничний вік мобілізації в Україні не відповідає реальній тривалості життя та стану здоров’я багатьох чоловіків. Таку думку висловив співзасновник Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко.
Loading...
Load next