У Львові активно проходить підготовка до виборів
Формування територіальних виборчих комісій, активна агітаційна кампанія та використання адмінресурсу.
Пильнують за перебігом цих процесів не лише потенційні кандидати та учасники виборчого процесу, а й громадянська мережа «ОПОРА» та держреєстр виборців.
Серед основних проблем територіальних виборчих комісій експерти виокремлюють їхню закритість у роботі. Не нехтують посадовці і адміністративним ресурсом.
Представники «ОПОРИ» зафіксували декілька порушень та навіть звернулися до ОДА із пропозицією підписати кодекс поведінки посадових осіб під час виборчого процесу.
Додамо, на місцевих виборах у Львівській області працюватимуть 1 обласна, 7 районних та 39 міських територіально виборчих комісій, які утворила Центральна виборча комісія 10 серпня. Загальна кількість членів комісій - 846 осіб.
"Подання щодо своїх представників у комісіях зробили 46 політичних партій. Серед них більшість - так звані технічні партії, які не ведуть активного політичного життя в області, а виконують завдання наповнення виборчих дільниць. Водночас 61% усього складу ТВК є представниками 7 партій, які мають фракцію або депутатську групу у Верховній Раді, що уклали договір з двома політичними партіями", - проінформували представники мережі на пресконференції у місті.
Нагадаємо, що політична криза, на думку представників всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», спостерігається в Україні й, зокрема, у Львові. Серед основних вимог до кандидатів, на думку його представників, це – правильно сформувати бюджет і розробити стратегію його ефективного використання.
Слідкуй за нами на Facebook, Telegram, Youtube і знай Правду.