ГУР: Збереження Україною виходу до Чорного моря у Кремлі оцінюють як загрозу
Утвердження прозахідного розвитку та збереження виходу України до Чорного моря оцінюється Москвою як загроза, що в майбутньому може призвести до проблем.
Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
Військово-політичне керівництво, використовуючи власну оцінку становища України, планує подальші бойові та спеціальні дії у межах війни проти України, - зазначають в ГУР.
Так, у Кремлі акцентують увагу на скороченні фінансової допомоги для України з боку держав-партнерів. Водночас радники вождів терористичної Росії застерігають від думки, ніби західна допомога наступного року припиниться.
Як наголошують у розвідці, утвердження прозахідного вектору розвитку та збереження виходу України до Чорного моря оцінюється Москвою як загроза, що в майбутньому може призвести до “ще більших проблем”.
Тотальну огиду і зневагу до РФ в українському суспільстві росіяни характеризують як особливу небезпеку.
Зокрема в Росії вважають критичним для себе перехід російськомовних громадян України на українську мову.
Суспільний консенсус, який виник в Україні внаслідок повномасштабного російського вторгнення, є джерелом глибокої фрустрації вождів у Кремлі.
Як зазначили у ГУР, аби знову привабити колишніх прихильників Росії серед українців, московські “стратеги” наголошують на необхідності представити ”образ будущєго для украінцев прі разних сценаріях “СВО”.
Що саме мають на увазі в Кремлі - не уточнюють, але наголошують, що вирішити проблему всередині України на користь Росії можна тільки “кардинальной смєной еліт і сіловимі чісткамі”, підкреслюють в розвідці.
Водночас, росіяни вважають, що довга війна в Україні при нинішній конфігурації глобальних сил може призвести до дестабілізації всередині самої Росії, тож, схоже, у 2024 році держава-агресор посилить репресивну внутрішню політику, наголошують в Головному управлінні розвідки.
Нагадаємо, Намагалися незаконно потрапити в Україну: прикордонники виловили в Тисі двох чоловіків
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com