Чому політики розпочали активно займатися блогерством?

Чому політики розпочали активно займатися блогерством?
Віртуальна комунікація із виборцем замість масових зібрань у народних домах: минулі президентські вибори надихнули політиків змінювати концепцію свого спілкування із потенційним електоратом.

Віртуальна комунікація із виборцем замість масових зібрань у народних домах: минулі президентські вибори надихнули політиків змінювати концепцію свого спілкування із потенційним електоратом. Володимир Зеленський, приміром, уникав журналістів, не давав пресконференцій, зате влаштовував челенджі та показові дебати.

І це все не завадило йому здобути шалену підтримку від виборців. За його слідами пішов і колишній прем’єр-міністр Олексій Гончарук, запустив навіть свій ютуб-проект «чашка прем’єра». Тільки-от коли його звільнили з посади, блогерські справи канули в лету.

Полюбляє знімати ролики і чинний мер Львова Андрій Садовий. На його ютуб-каналі можна знайти відео із поясненням до подій, що відбуваються в місті, та останні рішення міськради.

"На місці домівки врятованих тварин ми хочемо зробити великий притулок, ми будемо вкладати сюди час і гроші, щоб львів’яни сюди приходили й ставали добрішими", - зазначає міський голова в одному з таких роликів.

Надихнувся досвідом Андрія Івановича і голова львівської облради Олександр Ганущин.

Політичні експерти підкреслюють: зараз відбувається зміна поколінь виборців. Відтак, подібні формати комунікації заохочують молодь до політичного життя.

Політолог Микола Бучин пояснює: "Така ефективність зумовлена кількома чинниками, перше – це є простота ведення блогу, тобто інформацію в блог закидати та поновлювати легко. Така доступність на руку кожному кандидату, хто хоче достукатися до свого виборця".

Фахівці вже давно виокремили блог як ефективний засіб комунікації.

"Блогерство формує певний компетентісний образ кандидата в очах виборця", - додає фахівець.

Ті ж, хто давно веде активний «блогерський» спосіб життя з власного досвіду розповідають про переваги цієї справи.

Наприклад, блогерка Людмила Калабуха зазначає: "Це один із потужних каналів впливу на аудиторію, який не коштує ні копійки, тому що всі соцмережі безкоштовні. І це дуже добре, з точки зору політиків, використовувати цей фантастичний ресурс".

Єдиний мінус політичних блогів – це те, що не усім подобається витрачати свій час на перегляд такої тематики.

І такій блогерській активності політиків є логічне пояснення: місцеві вибори – не за горами. Нагадаємо, відбудуться вони 25 жовтня.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Дмитро Кулеба: В 2022 році не було шансів на мир з Росією Дмитро Кулеба: В 2022 році не було шансів на мир з Росією
За його словами, якщо б такий шанс існував, Західні партнери України примусили б її до переговорів
Loading...
Load next