Столиця Іспанії цього літа залишилася без туристів

Столиця Іспанії цього літа залишилася без туристів
Порожній Мадрид.Як українці, так і тисячі європейських туристів цього літа не покинули межі своїх країн. На тлі цього дефіцит туристів гостро відчули у Мадриді.

Порожній Мадрид.

Як українці, так і тисячі європейських туристів цього літа не покинули межі своїх країн. На тлі цього дефіцит туристів гостро відчули у Мадриді.

Це літо не традиційне для одного з топмісць для відпустки. На вуличках іспанської столиці тихо.

Охочих відвідати екскурсії та купити щось у сувенірних крамницях не багато. Порожні також літні майданчики гастрономічних закладів.

Для мізерної кількості гостей Мадриду, місто нагадує більш пустелю. Порівнюючи з попереднім роком кількість туристів у місті зменшилося аж на 98%, навіть, попри те, що влада Іспанії дозволила в’їзд в країну. 

Варто наголосити, що з метою забезпечення здоров’я населення у в’їзді до Іспанії буде відмовлено громадянам третіх країн, які мають намір в’їхати до Іспанії з території країн поза межами ЄС та Шенгенського простору, за винятком дипломатів та консулів, медичних співробітників, студентів, які навчаються в Іспанії тощо.

Між іншим, за весь час пандемії коронавірус виявили у 310 тисяч осіб, одужало 150 тисяч, летальних випадків - 28 499.

Нагадаємо, що провідникам у поїздах дозволять користуватись газовими балончиками. Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що працівники залізниці повинні використовувати сльозогінний газ для захисту.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
Ексучасник гурту Burned Time Machine вибачився за заклик до насильства проти працівників ТЦК Ексучасник гурту Burned Time Machine вибачився за заклик до насильства проти працівників ТЦК
Мирослав Щербак, ексучасник полтавського метал-гурту Burned Time Machine, потрапив у скандал через публікацію в Instagram із закликом вбивати працівників ТЦК
В Одесі затримали військовослужбовців, які за грошову винагороду допомагали уникнути участі в бойових діях В Одесі затримали військовослужбовців, які за грошову винагороду допомагали уникнути участі в бойових діях
За грошову винагороду військові обіцяли допомогти з уникненням участі в бойових діях, та визнанням непридатності до несення служби
З 17 липня відкриють дитячі садки у Львові
Сьогодні, 14 липня, у Львові міська комісія з питань ТЕБ і НС розгляне питання щодо відновлення роботи садочків. Як зазначив мер міста Андрій Садовий, театри й кінозали також мали б уже функціонуват
Loading...
Load next