Кордон поляки воюють з зерном: ще 2 пункти пропуску заблоковано протестуючими

Фермери заблокували ще 2 пункти пропуску, тож непроїзними залишаються 5 напрямків
Польські аграрії розгулялися не на жарт: перекриття кордонів їм тепер замало, тож протестувальники буквально пуститися берега та цинічно висипали прямо на землю українське зерно з заблокованих фур. Відео з приголомшливими кадрами виклали у мережу наші далекобійники.
Інцидент з українським зерном трапився на пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ», і ним вже навіть зацікавилася польська поліція, яка обіцяє розслідувати цю диверсію. Однак, наші далекобійники великих сподівань на притягнення винуватців не мають.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

До страйкарів доєдналися ще й польські аграрії. Пункт «Медика-Шегині» блокують цілодобово

Прикордонники Львівського загону на пункті пропуску "Краківець" затримали 50-річного громадянина Польщі, який перебував у розшуку міжнародної організації "Інтерпол".

Українські прикордонники впіймали на незаконному перетині кордону двох німецьких велосипедистів, які були переконані в тому, що Україна входить до складу Європейського Союзу і перетинати кордон в пунктах пропуску не обов’язково.
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

У Норвегії суд визнав винним лікаря Арне Бая у численних випадках сексуального насильства та зґвалтування, засудивши його до максимального терміну покарання — 21 року позбавлення волі

Служба імміграції та натуралізації Нідерландів оголосила, що з 4 вересня 2025 року громадяни третіх країн, які прибули до країни з України після початку повномасштабного вторгнення Росії
Loading...
Load next