Естонські урядові установи зазнали кібератаки

Естонські урядові установи зазнали кібератаки

Сайти урядових установ Естонії зазнали найбільшої кібератаки типу DDoS в історії країни. Однак вдалося запобігти значній шкоді.

Про це повідомляє Postimees.

Управління інформаційних систем Естонії (RIA) заявило, що головною ціллю кібератаки стали десятки вебсайтів державного сектора.

До державних установ було надіслано майже три мільярди запитів на зловмисний доступ, - зазначили в управлінні.

Атак зазнали сайти поліції та прикордонної охорони Естонії, податкової та митної служб, а також міністерства юстиції. Зазначається, що відповідальність за атаки зазвичай беруть на себе прокремлівські хакерські угруповання, "як і на минулих вихідних".

Нагадаємо, Польські протестувальники зупинили рух пасажирських автобусів на кордоні, - Кубраков

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Кабмін збільшив фінансування на захист Чорнобильської АЕС після удару російського дрону Кабмін збільшив фінансування на захист Чорнобильської АЕС після удару російського дрону
Уряд України прийняв рішення виділити 1,5 млрд грн на підтримку укриття Чорнобильської АЕС
Loading...
Load next