Rheinmetall планує побудувати в Україні щонайменше 4 заводи

Гендиректор німецького Rheinmetall Армін Паппергер заявив, що концерн планує побудувати щонайменше чотири збройові заводи в Україні.
Про це повідомляє Le Monde.
Вказано, що йдеться про будівництво заводів з виробництва снарядів, військової техніки, пороху та зенітної зброї.
Україна зараз є важливим партнером для нас, і ми бачимо потенціал від двох до трьох мільярдів євро на рік, - заявив Паппергер.
За словами Паппергера, в середньостроковій перспективі Rheinmetall планує виробити загалом 1,1 мільйона 155-міліметрових снарядів на всіх своїх підприємствах, щоб зміцнити свою позицію світового лідера в цій галузі.
Нагадаємо, Зеленський і Шольц провели телефону розмову
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Вищий антикорупційний суд у понеділок, 8 червня, затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором САП та колишнім головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим.

Редис – один із перших овочів, що з’являється на ринку навесні та тішить око й шлунок до глибокої осені. Він містить велику кількість корисних речовин, які необхідні організму людини, що є актуальним для профілактики весняного авітамінозу.

Віталій Кличко вперше за довгий час відверто розповів про своє особисте життя — мер Києва визнав, що нині його серце вільне, а головною причиною самотності назвав постійну зайнятість і відсутність часу навіть на друзів.
Loading...
Load next 

