Піромани на замовлення: 11 членів банди затримані

Піромани на замовлення: 11 членів банди затримані
Усі 11 членів банди затримані, за знищення чужого майна вони можуть сісти на 10 років

До роботи підходили відповідально, а клієнти кидали замовлення з усієї країни. Група піроманів перетворила своє хобі на прибутковий бізнес. Але поліцейські внесли свої корективи у розвиток цієї пекельної справи. Це просто не вкладається в голові, але в Житомирі схопили банду, яка заробляла гроші підпалами чужого житла.

Ідея заробляти на пожежах прийшла 20-тирічному киянину та його 26-річному другу з Чернігівщини. В свою «армію» вони набрали 9-тьох бійців, яким від 17 до 34 років. Саме вони й виконували усю «брудну роботу», а потім скидали організаторам та клієнтам відеозвіти з вдалими підпалами.

Детальніше в сюжеті:

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Подружня різанина на Львівщині: чоловік у нетверезому стані встромив кухонного ножа у груди жінці Подружня різанина на Львівщині: чоловік у нетверезому стані встромив кухонного ножа у груди жінці
44-річний чоловік у нетверезому стані поконфліктував зі своєю співмешканкою та встромив кухонного ножа їй у груди
Навіть не зупинився: у Львові водій збив чоловіка на пішохідному переході (Відео) Навіть не зупинився: у Львові водій збив чоловіка на пішохідному переході (Відео)
27-річний іноземець, який був за кермом автомобіля Dodge Sprinter, на вулиці Княгині Ольги, збив чоловіка на пішохідному переході.
Loading...
Load next