Окупанти почали застосовувати наземні роботизовані платформи з автоматичним гранатометом АГС-17

Російські окупанти почали застосовувати наземні роботизовані платформи з автоматичним гранатометом АГС-17.
Про це повідомили бійці 47-ї окремої механізованої бригади.
Поки було зафіксовано два такі випадки на Авдіївському напрямку.
Обидва були знищені за допомогою FPV-дронів роти ударних БпЛА 47-ї окремої механізованої бригади на Авдіївському напрямку. Поки це поодинокі випадки застосування росіянами такої техніки, — зазначили бійці 47-ї ОМБр, виклавши відео знищення ворожої техніки.
Нагадаємо, З 1 квітня мінімальна зарплата зросте до 8000 гривень
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.

Наприкінці червня Україну накриє хвиля екстремальної спеки — до +37 °C.
Loading...
Load next 

