Перші українські пілоти закінчили навчання під керівництвом ВПС Британії

Міністерство оборони Великої Британії заявило про завершення навчання на винищувачах F-16 перших пілотів з України під керівництвом ВПС Сполученого Королівства.
Про це повідомляють у відомстві.
Перші українські пілоти, які пройшли інтенсивну підготовку під керівництвом Військово-Повітряних сил Великої Британії, завершили навчання, - йдеться в повідомленні.
Як зазначили у відомстві, наступним етапом для них стане проходження навчання у Франції.
Нагадаємо, Дрони змінили війну в Україні, як танки під час Першої світової - WP
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

З часом навіть найнадійніші Android-смартфони починають працювати повільніше, швидше розряджатися й створювати відчуття «застарілого» пристрою.

Зелений чай – напій, який дедалі частіше називають «ранковим щитом» для серця. Його антиоксидантні властивості допомагають зменшити окислювальний стрес і підтримати здоров’я судин.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Loading...
Load next 

