Під час сварки батько вистрелив синові в шию, а собі – у голову: поліцейські проводять розслідування

Під час сварки батько вистрелив синові в шию, а собі – у голову: поліцейські проводять розслідування
У Львові на Погулянці між мешканцями квартири - 64-річним чоловіком та його 41-річним сином виник конфлікт.

У Львові на Погулянці між мешканцями квартири - 64-річним чоловіком та його 41-річним сином виник конфлікт.

Під час сутички батько вистрелив з травматичного пістолета «Форт» синові в шию, а потім здійснив постріл собі у голову.

Обидвоє поранені та госпіталізовані.

Слідчі Личаківського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за фактом замаху вбивства.

Санкція статті передбачає покарання - від 10 до 15 років позбавлення волі.

На місці події працює слідчо-оперативна група, а також співробітники інших служб Личаківського відділу поліції.

Правоохоронці вилучили зброю, з якої здійснювалися постріли.

Нагадаємо, що Чорногорія протестує: понад 250 людей зібралася на площі Сави Ковачевича в Нікшичі. Масові акції чорногорців відбулися проти затримання керівників адміністрації міста Будви.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду
Читайте також
Офіс "5 каналу" зазнав пошкоджень під час нічної атаки на Київ Офіс "5 каналу" зазнав пошкоджень під час нічної атаки на Київ
Унаслідок масованої ракетної атаки Росії на Київ в ніч на 10 липня суттєво постраждало приміщення "5 каналу"
На вихідних троє львів'ян заблукали у лісі
Їх відшукали рятувальники Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України у Львівській області.В суботу, 20 березня о 02:42 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що поблизу села Труханів С
Життя нічого не вчить: у Львові патрульні затримали злочинців які неодноразово зливали бензин з авто
Вчора ввечері, до Патрульної поліції Львова, надійшло повідомлення в якому зі слів заявника, невідомі особи зливали паливо з автомобіля.
Loading...
Load next