У пам’ятці архітектури у Львові відкриють заклад

У пам’ятці архітектури у Львові відкриють заклад

У мерії Львова затвердили містобудівні умови на реставрацію ДП "Албіс Компані", ТзОВ "Діаніум Трейдінг Ко. Лімітед" та перепланування нежитлових приміщень 2-го поверху на вул. Коперника, 1. Про це передає 032.ua.

Там облаштують кафе із 48 посадковими місцями.

Між іншим, будівля є пам’яткою архітектури. У 1828 році тут була аптека, де винайшли гасову лампу. Також будівля була як частиною колишнього пасажу Міколяша.

За словами головного архітектора міста Антон Коломєйцев, управління охорони історичного середовища надало позитивний рішення щодо реставраційних робіт на цьому об’єкті.

Згідно з даними Youcontrol, бенефіціарні власники ДП "Албіс Компані" ТзОВ "Діаніум Трейдінг Ко. Лімітед" - Леся та Андрій Іонови.

Читайте також
У Львові розпочався міжнародний фестиваль Параджанова "Колір змін" (відео) У Львові розпочався міжнародний фестиваль Параджанова "Колір змін" (відео)
Шостий міжнародний фестиваль Параджанова презентував новий формат. У перший день дійства відвідувачам презентували цікаві лекції та виставки.
Будинок на Шота Руставелі: відновили унікальний під'їзд у Львові (відео) Будинок на Шота Руставелі: відновили унікальний під'їзд у Львові (відео)
Унікальна для Львова архітектура початку 20 століття. Неймовірної краси ліпнина та витончені деталі брами. Будівля, що на вул. Шота Руставелі з року у рік лише знищувалась та руйнувалась. Відтак почала втрачати свою автентичність.
Loading...
Load next