Школярі у Києві будуть під час канікул платити за проїзд, але дешевше

Школярі у Києві будуть під час канікул платити за проїзд, але дешевше

З 1 липня до 31 серпня проїзд для школярів у Київському метро буде платним. Водночас за проїзним діятиме знижка.

Про це повідомляє КП "Київський метрополітен".

Зазначається, що за проїзним для школярів протягом літа діятиме знижка 75%. Придбати проїзний квиток зі знижкою можна через :

  • застосунок "Київ Цифровий";
  • термінал самообслуговування.

Зокрема учнівський можна поповнити в додатку EasyPay, на сайті КП ГІОЦ або ж в касах метро на станціях:

  • "Видубичі 1";
  • "Почайна 1";
  • "Вокзальна", в додатку EasyPay та на сайті КП ГІОЦ.

Також з 1 липня до 31 серпня за проїзд у міському громадському транспорті, зокрема і в метрополітені на загальних підставах мають сплачувати й курсанти вищих військових навчальних закладів міста, - додає КП "Київський метрополітен".

Нагадаємо, Напад росії на Україну: кількість бойових зіткнень зросла до 71

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next