Литва передала п’ять РЕБів для військових на Херсонському напрямку

Литовські партнери передали п’ять систем радіоелектронної боротьби для українських військових на Херсонському напрямку.
Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Це – широкодіапазонні системи від виробників NT service та Blue Yellow. РЕБи підтвердили свою високу якість під час тестів, – зазначив він.
Допомога стала можливою завдяки попереднім домовленостям під час візиту херсонської делегації до Литовської Республіки.
Наші військові підрозділі зацікавлені в подальшій співпраці з литовськими виробниками та отриманні широкого спектра їх продукції. Тож працюємо над цим, – заявив Прокудін.
Нагадаємо, Проєкт Національного військового кладовища пройшов держекспертизу
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

За даними прикордонників, чоловік мав намір дістатися до своєї дружини, яка проживає в Німеччині
Loading...
Load next