Депутатка "Слуги народу" написала, що їй "потрібно валити з цієї країни"

Під час вчорашнього засідання у Верховної Ради народна депутатка від "Слуги народу" Анна Колісник у телефонній переписці написала, що "треба валити з цієї країни".
Журналістам видання "Букви" вдалось сфотографувати особисту переписку нардепки із чоловіком, якого звати Стас. У листуванні жінка зазначила, що слухає виступ головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Руслана Хомчака.
" Ми слухаємо Хомчака. Треба валити з цієї країни”, – написала народна депутатка.

Однак, що ж все-таки відповів на це повідомлення "Стас" - невідомо, адже подальша розмова стосувалась іншої теми.
Зазначимо, що начальник Генерального штабу та головнокомандувач Збройними силами України Руслан Хомчак, під час свого виступу у Верховній Раді, розповів, що Росія нарощує війська поблизу державного кордону України, зокрема і під виглядом підготовки до навчань “Захід-2021”, котрі проводитимуться спільно з Білоруссю у вересні.
Читайте також

Депутати "Слуги народу" з'їхалися на збори парламентської фракції, які цими вихідними відбудуться в Трускавці Львівської області.

Голова фракції та народний депутат від президентської партії "Слуга народу" Арахамія розпочав збір підписів за відставку Разумкова з посади голови парламенту.

За інформацією соціологічної групи, відставку й перевибори Президента підтримують дещо менше: 43% за відставку, 54% - проти.
Рекомендовані

Президент України Володимир Зеленський призначив командувача Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-майора Михайла Драпатого головнокомандувачем ЗСУ замість Олександра Сирського.

Власники квартир, будинків та іншої нерухомості, право власності на яку було оформлено до 1 січня 2013 року, можуть навіть не підозрювати, що інформації про їхнє майно немає у сучасному Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.
Loading...
Load next