Підлітки обікрали церкву в Дрогобичі (Відео)

Підлітки обікрали церкву в Дрогобичі (Відео)
Раніше двох місцевих хлопців уже неодноразово притягували до кримінальної відповідальності. Вони вкрали зі скриньки майже 1 тис. грн.

Двоє 15-річних мешканців Дрогобича викрали гроші зі скриньки пожертв місцевої церкви.

Вони залізли у храм через вікно і вкрали зі скриньки близько 1 тис. грн.

Про це повідомили пресслужбі поліції Львівської області. Щодо крадіжки до правоохоронців звернувся настоятель церкви.

Поліцейські встановили, що зловмисники проникли у церкву через вікно. Причетними до крадіжки виявились двоє мешканців Дрогобича, які раніше неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності, зокрема, за крадіжки та перебували на випробувальному терміні.

Хлопцям повідомили про підозру за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) ККУ. Якщо їх провину доведуть, то підліткам загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

 

Читайте також
Вкрав технологію: у Львові затримали підприємця, який незаконно виготовляв вентиляційне устаткування (відео) Вкрав технологію: у Львові затримали підприємця, який незаконно виготовляв вентиляційне устаткування (відео)
Використовуючи чужий патент чоловік планував незаконно заробляти гроші.
15 гривень за маршрутку: у Дрогобичі подорожчала вартість проїзду (відео) 15 гривень за маршрутку: у Дрогобичі подорожчала вартість проїзду (відео)
Ціну підняли з 10 до 15 гривень.
На Львівщині невідомі чоловіки обікрали церкву На Львівщині невідомі чоловіки обікрали церкву
Зловмисники викрали хрест, звіздицю від Євхаристійного набору та кошти.
Loading...