Росіяни вивозять українське зерно з ТОТ до Ірану - ЦНС

Російські загарбники вивозять зерно з тимчасово окупованих територій України до Ірану через новий логістичних маршрут.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За словами ЦНС, РФ налагодила новий логістичний маршрут. Через нього росіяни вивозять українську аграрну продукцію потягами з Луганщини до Каспійського моря й далі до Ірану.
Водночас в Кремлі не задоволені падінням врожайності на ТОТ Херсонщини, хоча причиною є знищення самим Кремлем системи зрошення регіону внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС, - додають у повідомленні.
Нагадаємо, У Міноборони анонсували запуск застосунку "Ветеран+"
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Ворог вивозить до Кримського півострова зерно, викрадене в українських фермерів.

В окупованому Донецьку місцеві жителі скаржаться на непрацюючий вечорами громадський транспорт, адже там транспорт припиняє курсувати вже після 21 години.

Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи.
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

Ілон Маск заявив про виведення з експлуатації апаратів Dragon після слів Трампа про припинення держпідтримки

Сікорський саркастично відповів Маску, згадуючи йому минулий конфлікт із ним
Loading...
Load next