Україна вийшла ще з низки угод із СНД

Україна вийшла ще з низки угод із СНД

Україна вийшла з угод, укладених за участі країн СНД, зокрема, з угоди про співробітництво в галузі технічного переоснащення і оновлення залізничного рухомого складу.

Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Здійснено вихід України з Угоди про співробітництво в галузі технічного переоснащення і оновлення залізничного рухомого складу, вчиненої 09.09.1994 в Москві, Угоди про міждержавні перевезення небезпечних і розрядних вантажів, здійсненої 23.12.1993 в м. Ашгабаті, та Угоди про спільне використання вантажних вагонів і контейнерів власності держав учасниць Співдружності, Азербайджанської Республіки, Республіки Грузія, Латвійської Республіки, Литовської Республіки, Естонської Республіки, вчиненої 12.03.1993 в Москві, - написав він.

Нагадаємо, Німеччина передасть Україні ще 12 Panzerhaubitz 2000

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next