Зеленський нагородив 509 військових, 142 із них - посмертно

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами ще 509 захисників України, 142 із них – посмертно.
Відповідний указ №634/2024 оприлюднений на сайті глави держави.
У документі вказано, що нагороди призначені за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, а також за самовіддане виконання військового обов’язку.
Оборонці отримали ордени Богдана Хмельницького, Данила Галицького, княгині Ольги та "За мужність", медалі "За військову службу Україні", "Захиснику Вітчизни" й "За врятоване життя".
Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про перезавантаження митниці
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Японський автовиробник Nissan розглядає можливість закриття кількох своїх автоскладальних підприємств у рамках масштабної програми оптимізації витрат

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя
Loading...