Роспропаганда придумала нові фейки: Спецслужби погодили кандидатуру Буданова на пост президента України

Російська пропаганда вигадала фейк, буцімто західні спецслужби погодили кандидатуру Кирила Буданова на пост президента України.
Про це попереджає Центр протидії дезінформації.
План з "президентом Будановим" буцімто узгодили в ЦРУ та МІ-6.
Цей вкид позбавлений навіть внутрішньої логіки. Його важко назвати чимось іншим, ніж маячнею, яка зліплена на основі "власних джерел", заяв зрадника Олега Царьова, фантазій певних проросійських "експертів" та неіснуючих результатів опитування КМІС, - пише ЦПД.
У Центрі пояснили, що Кремль намагається спровокувати розкол між воєнно-політичним керівництвом України, а також прагне дискредитувати українську владу.
Нагадаємо, На вихідних у деяких областях істотно похолодає
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Він також додав, що одним із важливих завдань української воєнної розвідки є організація партизанського руху в тилу противника.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Коти часто здаються надзвичайно спокійними тваринами, але насправді вони також можуть переживати стрес і тривогу.

Мешканці обурені закриттям маршрутів і втратою паркувальних місць
Loading...
Load next