«Укрпошта» готує угоду з поштовою службою США Amazon

«Укрпошта» готує угоду з поштовою службою США Amazon

Національний поштовий оператор АТ «Укрпошта» планує укласти угоду з USPS – поштовою службою США, що дозволить доставляти в Україну товари з Amazon та інших великих маркетплейсів. Угода може запрацювати у 2025 році.

Про це розповів в інтервʼю «Інтерфакс-Україна» гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

За підсумками 2024 року «Укрпошта» планує збільшити кількість відправлених посилок на 50%, розповідав Смілянський в ефірі ютуб-проєкту Forbes Ukraine «Business Breakfast з Володимиром Федоріним». Торік кількість відправлених посилок виросла на 40%, також на 40% зросла кількість грошових переказів.

За 2023 рік «Укрпошта» отримала понад 215 000 відправлень міжнародної експрес-доставки (EMS) і відправила за кордон своїм партнерам понад 130 000 посилок. Надіслати «Укрпоштою» EMS-відправлення можна у більш ніж 130 країн світу із 27 000 точок обслуговування. 

«Укрпошта» закінчила 2023 рік із чистим доходом від реалізації товарів і послуг у сумі 11,9 млрд грн, що на 19% більше проти показника 2022-го. Після падіння у перший рік війни «Укрпошта» повернулася до зростання. Очікується, що у 2024 році дохід збільшиться до 14,1 млрд грн. Для порівняння: у довоєнному 2021-му дохід «Укрпошти» становив 11,1 млрд грн, у 2022 році знизився до 10 млрд грн.

Нагадаємо, Рада припинила мобілізацію обмежено придатних до 25 років

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Укрпошта за 2021 рік доставила 4,7 млн кг міжнародних відправлень Укрпошта за 2021 рік доставила 4,7 млн кг міжнародних відправлень
Показники порівняно із 2020 роком зросли на 27%.
“Укрпошта” скоротить строки доставки до одного дня: коли очікувати на зміни “Укрпошта” скоротить строки доставки до одного дня: коли очікувати на зміни
Компанія завершить автоматизацію своїх сортувальних центрів до 3 лютого
Loading...
Load next