Продавали зброю у західні регіони України

Поліцейські та працівники СБУ викрили канал надходження трофейної російської зброї та боєприпасів у західні регіони України
Поліцейські та працівники СБУ викрили канал надходження трофейної російської зброї та боєприпасів у західні регіони України.
Детальніше в сюжеті:
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Львів’янин зі своїми спільниками продавали бойову зброю під виглядом мисливської

Впродовж минулої доби, 18 серпня, російські окупанти 11 разів порушили режим припинення вогню. Один військовий ЗСУ отримав смертельне поранення - він був родом зі Львова.

Тренували військовослужбовців ЗСУ британські інструктори.
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...
Load next