У Тернополі вандали розмалювали церкви знаком "666"

У Тернополі вандали розмалювали церкви знаком "666"

Вранці 27 жовтня знаки "666", зроблені невідомими, помітили на церкві Петра і Павла та інших храмах Тернополя.

Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Нелюди спаплюжили святині Тернополя. На церкві Петра і Павла та інших храмах з'явилися сатанинські знаки. Це спланована акція вандалів. Звертаємося до правоохоронців: знайдіть злочинців! Надамо всю допомогу у розслідуванні. Тернопіль — місто християнських традицій. Жителі їх захищатимуть, — йдеться в повідомленні мера.

Тих, хто має інформацію про зловмисників, просять повідомити її поліції.

Нагадаємо, Вандали у Кривому Розі пошкодили майже 40 модульних укриттів

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
На Великдень у церквах очікують понад мільйон вірян, – Нацполіція На Великдень у церквах очікують понад мільйон вірян, – Нацполіція
За попередніми підрахунками Національної поліції, святкові богослужіння з нагоди Великодня можуть відвідати більше мільйона вірян. Зокрема безпеку на Великдень гарантуватиме понад 29 тисяч правоохоронців по всій Україні.
Loading...
Load next