У Нацполіції наразі працює приблизно 70-75 тисяч поліцейських-чоловіків мобілізаційного віку

У Нацполіції наразі працює приблизно 70-75 тисяч поліцейських-чоловіків мобілізаційного віку

 Нацполіції України наразі працює приблизно 70-75 тисяч поліцейських-чоловіків мобілізаційного віку (25-60 років). Але у НПУ всі атестовані поліцейські є заброньованими, і значна частина з цих правоохоронців виконує бойові завдання.

Про це в телеефірі сказав заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.

У нас, у Нацполіції, є десь 70-75 тисяч поліцейських-чоловіків, які можуть підпасти під мобілізацію за віковою категорією (25-60 років), з яких понад 15 тисяч безпосередньо вже виконують бойові завдання. І в нас усі поліцейські атестовані, які носять погони, заброньовані. Але вони також виконують бойові завдання, - поінформував заступник голови Нацполіції.

Він зазначив, що наразі в Національній поліції вже створені нові штатні підрозділи, які беруть безпосередню участь у відбитті збройної агресії РФ — це якраз йдеться про ті понад 15 тисяч поліцейських, які виконують різні бойові завдання, у тому числі з прикриття держкордону на півночі.

Ми створили спецпідрозділи для підтримки ДПСУ і Сил оборони, ЗСУ. Також ми зараз виконуємо завдання безпосередньо на одному з найважчих напрямків фронту — це бригада «Лють», разом зі зведеною бригадою «Хижак», разом із новоствореним стрілецьким підрозділом нашого КОРДу. Вони виконують завдання на Торецькому напрямку, - сказав Фацевич.

За його словами, окрім цього, у кожному Головному управлінні Нацполіції в областях були створені стрілецькі батальйони. Деякі з них уже закінчили навчання і злагодження різних спеціалістів між собою.

Деякі з них були направлені в райони виконання бойових завдань. І деякі закінчують, відповідно, злагодженість, - пояснив представник поліції.

Відповідаючи на питання, заступник голови НПУ висловив думку, що всі, хто може мати зброю в руках і носить форму, мають боронити державу.

Але є й інші завдання та функції. Серед цих інших питань — питання про безпеку на вулицях. Люди ж теж цього хочуть. Ми хочемо всі дзвонити на 102, щоб приїхав наряд поліції, щоб, якщо скоєно правопорушення, щоб воно було розкрите, - сказав Фацевич.

Він поінформував, що окрім цього, поліції вже були надані додаткові функції під час воєнного стану — це і контроль за дотриманням комендантської години, і охорона об’єктів критичної інфраструктури, і розмінування, і служба на блокпостах, і евакуація громадян із населених пунктів тощо.

І це дуже велика кількість поліцейських. І воєнні злочини, вчинені РФ, у першу чергу документують наші слідчі і наші підрозділи кримінальної поліції. Загальну роботу поліцейських ми також маємо виконувати, - заявив заступник голови НПУ.

Нагадаємо,

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
У Харкові військовий ТЦК відкрив вогонь під час перевірки документів: розпочато розслідування У Харкові військовий ТЦК відкрив вогонь під час перевірки документів: розпочато розслідування
У Харкові триває розслідування конфлікту між водієм автомобіля та представниками спільного наряду патрульної поліції й військовослужбовцями ТЦК
Конфлікт у Харкові: військовий ТЦК застосував травматичну зброю після нападу цивільного Конфлікт у Харкові: військовий ТЦК застосував травматичну зброю після нападу цивільного
У Харкові конфлікт між працівниками Територіального центру комплектування та цивільними чоловіками призвів до застосування травматичної зброї
Спецпризначенці Нацполіції розпочали зачистку міста Буча (відео) Спецпризначенці Нацполіції розпочали зачистку міста Буча (відео)
Крім того, поліція посилює патрулювання в усіх звільнених містах Київщини.
Loading...
Load next