Росія вивела у Чорне море 4 ракетоносії з можливим загальним залпом до 24 крилатих ракет "Каліб

Станом на ранок 4 грудня в Чорному морі зафіксували 4 кораблі ракетоносії, що можуть нести загрозу - до 24 крилатих ракет "Калібр"
Станом на ранок 4 грудня в Чорному морі зафіксували 4 кораблі ракетоносії, що можуть нести загрозу - до 24 крилатих ракет "Калібр".
Про це повідомляють Військово-Морські сили ЗСУ.
О 06:00 у Чорному морі перебували 4 кораблі РФ, здатні запускати "Калібри".
В Азовському морі кораблі окупантів наразі відсутні.
У Середземному морі зафіксовано 6 російських кораблів, з яких 4 також є носіями "Калібрів", із загальним потенційним залпом до 41 ракети.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

Від сьогодні, 14 квітня, Служба безпеки України розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині, поблизу українсько-російського кордону.

Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.

У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Рекомендовані

Японський автовиробник Nissan розглядає можливість закриття кількох своїх автоскладальних підприємств у рамках масштабної програми оптимізації витрат

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя
Loading...