У Києві зупинили трансляцію Reuters через відсутність дозволу

У Києві зупинили трансляцію Reuters через відсутність дозволу
У Києві припинили онлайн-трансляцію агентства Reuters через відсутність відповідного дозволу

У Києві припинили онлайн-трансляцію агентства Reuters через відсутність відповідного дозволу.

Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

Сьогодні Reuters знову запустило трансляцію з центру Києва без відповідного запиту. Ми звернулися до СБУ, і її оперативно зупинили, – зазначив Ткаченко.

Раніше ЗМІ повідомляли, що 4 березня Reuters розпочало пряму трансляцію з Майдану Незалежності, однак без офіційного погодження.

Нагадаємо, У застосунку "Резерв+" з’явилися електронні направлення з датою медогляду

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Найкоротший шлях із Росії до Києва: Україна ініціювала оборонну стратегію для Чорнобильської зони відчуження Найкоротший шлях із Росії до Києва: Україна ініціювала оборонну стратегію для Чорнобильської зони відчуження
У разі нападу Росії українських сил у Чорнобильській зоні відчуження може бути недостатньо.
«Слава Україні — героям слава!": у Києві відбулася акція іноземців, на підтримку України (фото, відео) «Слава Україні — героям слава!": у Києві відбулася акція іноземців, на підтримку України (фото, відео)
Іноземні громадяни вийшли 6 лютого на Марш єдності.
Сьогодні Збройним Силам України виповнюється 30 років: генерал-лейтенант Залужний привітав ЗСУ (відео) Сьогодні Збройним Силам України виповнюється 30 років: генерал-лейтенант Залужний привітав ЗСУ (відео)
Дякуємо за ваш захист та службу! Слава Україні! Слава її Збройним Силам!
Loading...
Load next